This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


Regulamin rekrutacyjny - Niemcy

button

Każdy kandydat do udziału w projekcie powinien dokładnie zapoznać się z regulaminem rekrutacji. Dokument ten określa zasady udziału w projekcie i opisuje kolejne etapy procesu rekrutacji – od złożenia dokumentów aplikacyjnych, poprzez zdanie egzaminów językowych, przygotowanie prezentacji multimedialnych aż do ogłoszenia ostatecznej listy uczestników projektu i listy rezerwowej.


Regulamin rekrutacyjny - Mediolan

button

Uczestnikami stażu w Mediolanie mogą zostać uczniowie najstarszych klas informatycznych i budowlanych. Przed przystąpieniem do rekrutacji, należy przeczytać regulamin, a następnie dostarczyć do koordynatorów list motywacyjny oraz CV.


Formularz zgłoszeniowy

button Pierwszym dokumentem, który należy dostarczyć koordynatorom projektu jest formularz zgłoszeniowy. Należy go pobrać, wypełnić, wydrukować dwustronnie i podpisać. Złożenie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu rekrutacji.Rozmowy sterowane

button Aby dobrze przygotować się do egzaminów językowych, można pobrać listę rozmów sterowanych, które obowiązują zarówno na egzaminie z języka angielskiego jak i z niemieckiego. Zostały one podzielone na 3 części – udzielanie i uzyskiwanie informacji, relacjonowanie wydarzeń oraz negocjowanie. Z każdej kategorii uczeń będzie losował po 1 rozmowie.Prezentacje multimedialne

button Do 21.10.2016 należy wysłać na adres leonardo@kopernikus.pl prezentacje multimedialne. Budowlańcy przygotowują po niemiecku prezentacje o miastach, które będą zwiedzać podczas pobytu w Niemczech, czyli o Berlinie, Dreźnie lub Lipsku. Z kolei informatycy przygotowują swoje prezentacje według wskazówek podanych w załączonym dokumencie.Harmonogram projektu

button Harmonogram projektu zawiera daty najważniejszych spotkań, zebrań z uczestnikami i ich rodzicami, kursów językowych, warsztatów oraz oczywiście terminy wyjazdów. Informacje o dodatkowych spotkaniach będą na bieżąco pojawiały się w zakładce Aktualności.


Harmonogram rozmów sterowanych

button Harmonogram rozmów sterowanych zawiera informacje odnośnie egzaminów językowych dla uczniów ubiegających się o udział w projekcie „Poszerzamy swoje horyzonty zdobywając praktyczne doświadczenie zawodowe za granicą”. W załączonym dokumencie znajduje się dokładna informacja odnośnie tego kto i kiedy ma się zgłosić na dany egzamin.


Mediolan - zagadnienia do testu

button W załączniku można znaleźć zagadnień do testu dla uczniów klas I, którzy będą aplikować o wyjazd do Włoch.

Zagadnienia - Informatycy Zagadnienia - Budowlańcy


Sponsorzy

logo1 logo2

Projekty

logo3 logo4

top