Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


Regulamin rekrutacyjny - Niemcy

button

Każdy kandydat do udziału w projekcie powinien dokładnie zapoznać się z regulaminem rekrutacji. Dokument ten określa zasady udziału w projekcie i opisuje kolejne etapy procesu rekrutacji – od złożenia dokumentów aplikacyjnych, poprzez zdanie egzaminów językowych, przygotowanie prezentacji multimedialnych aż do ogłoszenia ostatecznej listy uczestników projektu i listy rezerwowej.


Regulamin rekrutacyjny - Mediolan

button

Uczestnikami stażu w Mediolanie mogą zostać uczniowie najstarszych klas informatycznych i budowlanych. Przed przystąpieniem do rekrutacji, należy przeczytać regulamin, a następnie dostarczyć do koordynatorów list motywacyjny oraz CV.


Formularz zgłoszeniowy

button Pierwszym dokumentem, który należy dostarczyć koordynatorom projektu jest formularz zgłoszeniowy. Należy go pobrać, wypełnić, wydrukować dwustronnie i podpisać. Złożenie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu rekrutacji.Rozmowy sterowane

button Aby dobrze przygotować się do egzaminów językowych, można pobrać listę rozmów sterowanych, które obowiązują zarówno na egzaminie z języka angielskiego jak i z niemieckiego. Zostały one podzielone na 3 części – udzielanie i uzyskiwanie informacji, relacjonowanie wydarzeń oraz negocjowanie. Z każdej kategorii uczeń będzie losował po 1 rozmowie.Prezentacje multimedialne

button Do 21.10.2016 należy wysłać na adres leonardo@kopernikus.pl prezentacje multimedialne. Budowlańcy przygotowują po niemiecku prezentacje o miastach, które będą zwiedzać podczas pobytu w Niemczech, czyli o Berlinie, Dreźnie lub Lipsku. Z kolei informatycy przygotowują swoje prezentacje według wskazówek podanych w załączonym dokumencie.Harmonogram projektu

button Harmonogram projektu zawiera daty najważniejszych spotkań, zebrań z uczestnikami i ich rodzicami, kursów językowych, warsztatów oraz oczywiście terminy wyjazdów. Informacje o dodatkowych spotkaniach będą na bieżąco pojawiały się w zakładce Aktualności.


Harmonogram rozmów sterowanych

button Harmonogram rozmów sterowanych zawiera informacje odnośnie egzaminów językowych dla uczniów ubiegających się o udział w projekcie „Poszerzamy swoje horyzonty zdobywając praktyczne doświadczenie zawodowe za granicą”. W załączonym dokumencie znajduje się dokładna informacja odnośnie tego kto i kiedy ma się zgłosić na dany egzamin.


Mediolan - zagadnienia do testu

button W załączniku można znaleźć zagadnień do testu dla uczniów klas I, którzy będą aplikować o wyjazd do Włoch.

Zagadnienia - Informatycy Zagadnienia - Budowlańcy


Sponsorzy

logo1 logo2

Projekty

logo3 logo4

top